RK Bosna Ekoenergija podbacila u Vogošći

U subotu je u Vogošći u okviru 7. kola BH Telecom Premijer rukometne lige odigrana utakmica između RK Vogošća i RK Bosna Ekoenergija.
“Nakon odličnog uvoda, gdje smo parirali do sredine prvog dijela (11:11), uslijedila je serija domaćina od 6:0 i vodstvo od 17:11, a ta razlika od šest golova bila je i na poluvremenu (22:16). U nastavku meča domaći su uspješno čuvali prednost i upisali pobjedu.
Hvala našim vjernim navijačima, koji su i ovaj put u velikom broju došli u Vogošću. Utakmica je završena rezultatomRK Vogošća – RK Bosna Ekoenergija 42:33.
Za sedam dana se vraćamo u KSC Mladost i dočekujemo Krivaju – prvi u nizu mečeva sezone, gdje nam je pod “moranje” upisati pobjedu”, stoji na zvaničnoj FB stranici RK Bosna.