RUKOMETAŠI BOSNE PORAŽENI U VISOKOM UZ PUNO KRIZNIH MINUTA

Rukometaši Bosne iz Visokog doživjeli su još jedan poraz na domaćem terenu. Bodove sasvim zasluženo nose rukometaši Krivaje.

Junak susreta golman koji ima 44 godine. Jasmin Hadžihasić. Trener Bašić je upozoravao da se isti ne smije razbraniti, a vrlo brzo nakon odličnog početka domaći rukometaši su uradili upravo to. Upozorenje na opasnog Amitovića donekle je imalo utjecaja, tako da je spriječeno njegovo najbolje izdanje. Zaboravili smo na Abdurahmanovića, Čolakovića…

Govor tijela igrača Bosne je govorio da nešto ne štima. Izgledali smo kao pročitana knjiga. Prvo poluvrijeme 13:19. Drugo smo za utjehu dobili 11:10 (24:29).

Užasno otvaranje drugog poluvremena. Minus od 11 golova i čekanje na 14 gol čitavu vječnost.

Kad su se gosti opustili, a Alihodžić počeo braniti sve šuteve, mlađi igrači su sveli prednost gostiju na svega tri gola. Kreator osim Alihodžića, Sead Sirčo koji je veći dio meča presjedio na klupi.

Umjesto neizvjesne završnice dopustili smo gostima da mirno privedu utakmicu u svoju korist.

Na kraju aplauz za obje ekipe i skandiranje protiv Uprave.

Nešto se vrlo brzo mora promijeniti, jer opet smo prikazali igru punih rupa i crnih minuta pred kamerama BHRT-a.

Teško gostovanje u Živinicama je na pragu. Vrijeme prolazi, a bodova nema.