TKD Kolektiv Bosna i dalje na tronu – osvojeno trinaest medalja na Taekwondo prvenstvu BiH

U subotu, 19. juna, u Zvorniku u sportskoj dvorani RSC Zvornik, na 5 borilišta održano je Taekwondo prvenstvo Bosne i Hercegovine u borbama i poomsama (forme).

Na navedenom prvenstvu učešće je uzelo 501 takmičar. Naš Taekwondo kolektiv Bosna, (tim Bosna) predstavljalo je 20 takmičarima u svim kategorijama (borbe i poomse).

U zaista jakoj konkurenciji, naši takmičari osvojili su sljedeće rezultate (medalje) :

ZLATNE MEDALJE I PRVACI BIH za 2021 godinu u svojim kategorijama su:

• Ismail Hercegovac
  • Davud Mešinović
  • Fahrudin Adilović (koji je i ovaj put potvrdio svoju dominaciju u svojoj kategoriji – državni, evropski kadetski i klupski prvak za 2020 godinu).

• Ajla Lemeš

U seniorskoj konkurenciji u poomsama (formama) nastupio je naš Kerim Ahmedspahić, te je proglašen za najboljeg u poomsama (formama), a kojem od srca posebno čestitamo, kao i svim našim takmičarima za osvojene pojedinačne plasmane tako i ekipne. Naš tim zasluženo je osvojio i ekipne pehare, te bio jedan od najboljih na državnom prvenstvu.

Pravdu ispred našeg kolektiva (sudijski par) dijelili su sudije Naida Durak i Anesa Pulo.

Tim Bosna predvodili su treneri Edin Kajević-Kaja i Kerim Ahmedspahić.

Ispred TKD Kolektiva Bosna, svim osvajačima medalja, a posebno našim prvacima, čestitamo od srca, uz želju da nastave sa uspješnim i vrhunskim rezultatima u tekućoj godini.